25/07/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 24 deri në 31 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti do të jetë me vranësira dhe me kushte për reshje lokale të shiut./Telegrafi/

Të fundit