22/04/2024
7.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira. Do të ketë reshje të shiut, ndërsa në pjesët malore pritet të ketë reshje të borës.

Temperatura maksimale do të lëvizë prej tetë deri 13 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm ku temperatura maksimale pritet të arrijë 11 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare ndërsa temperatura ditore do të jetë mes 11 deri 15 gradë celsius./Telegrafi/

Të fundit