22/07/2024
20.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ndahet nga jeta aktorja e humorit DRITA DURAKU e njohur si “Nusja e Gostivarit”

Ndahet nga jeta aktorja e humorit DRITA DURAKU e njohur si “Nusja e Gostivarit”. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale gazetarja Radije Hoxha.

Drita Duraku
21 shkurt 1959 – 07 korrik 2024

Ngushëllime familjes dhe gjithë miqëve të saj

Pusho në paqe artiste!
Një jetë qeshëm me humorin tënd!
Sot po qajmë!

Zoti të mëshiroftë në atë botë!
🌿🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌿

Të fundit