22/06/2024
21.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një grua nga Resnja është mbytur në ujërat e liqenit të Ohrit

Një grua 67-vjeçare nga Resnja është mbytur dje në ujërat e liqenit të Ohrit në afërsi të plazhit në Strugë.

– Dje në orën 15:25 në OVR Strugë është raportuar se në ujërat e liqenit të Ohrit, në afërsi të plazhit në Strugë, është gjetur një trup i pajetë. Nga këqyrja e kryer është konstatuar se është F.S.(67) nga Resnja, thonë nga policia.

Mjeku i Shtëpisë Shëndetësore dhe Shërbimi i Urgjencës nga Struga kanë konstatuar vdekjen pa shenja dhune. Me urdhër të prokurorit publik në trupin e të ndjerit do të bëhet autopsi.

Të fundit