17/06/2024
25.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Paraqitje e shpeshtë e shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullimave deri të enjten, stabilizim i motit nga e premtja

Paraqitje të shpeshtë të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullimave do të ketë deri të enjten, veçanërisht në orët e pasdites.

Siç bënë të ditur nga DPHM, lokalisht proceset do të jenë në formë të motit të ligë me shi të rrëmbyeshëm intensiv, erë të fuqishme dhe paraqitje të izoluar të breshrit.

Stabilizim i motit pritet nga e premtja.

Të fundit