13/04/2024
19.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Profesori i arteve takon ish-studenten në rrugë duke luajtur muzikë, i puth duart: Ky qenka fati i….

Kompozitori, pedagogu, Prof.Robert Radoja pranë qendrës tregtare ‘Toptani’ sheh rastësisht duke përformuar në rrugët e Tiranës studenten e tij.

Profesori, tepër i emocionuar, e njeh studenten e tij dhe ndalet për ti puthur duart. Me një frymë keqardhje profesori shprehet “Andrrat e bukura përfundokan n”rrugë….”.

Për më tepër ndiqni vidoen më poshtë:

© SYRI.net

Të fundit