24/04/2024
8.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sara Hoxha për ta larë borxhin me Ledionin sakrifikon Arbana Osmanin

Ditët e fundit po qarkullojnë shumë lajmë lidhur me “BBVA”.

Mungesa e Arbana Osmanit si moderatore la pa fjalë të gjithë, pasi Sara ka vendosur që Ledioni të zë vendin e Arbanës.

Ajo në një intervistë tha se Ledioni për të sakrifikoi shumë duke u larguar edhe nga ekrani dhe se e meritonte një format të tillë.

A e sakrifikoi Sara, Arbanën për të larë borxhin ndaj bashkëshoriti?

Këtë e di mirë Sara, shkruan “Kosovarja”.

Të fundit