28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Shaqiri: Ndryshimi më 8 maj do tě vjen nga çerdhja e Shqiponjave

Kandidati për deputet në zonën zgjedhore numër 2, Rijad Shaqiri ka marrë mbështetjen e familjes së komandant Shqiponjës nga Kumanova.

“Ndryshimi më 8 maj do tě vjen nga çerdhja e Shqiponjave,kënaqësi kafja e mëngjesit me vëllaun dhe motrën e komandant Shqiponjës!”, ka shkruar Shaqiri. (INA)

Të fundit