25/06/2024
17.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sot Grubi, Boçvarski dhe Rustemi do të vëzhgojnë punimet në rrugën Kërçovë-Ohër

Sot zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi bashkë me ministrin e Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski dhe drejtorin e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore, Ejup Rustemi do të vëzhgojnë nga afër punimet në aksin rrugor Kërçovë-Ohër.

Ngjarja do të mbahet në vendin e quajtur Burimi, kampi i kontraktuesit Sinohidro. Pas ngjarjes janë paraparë dhe deklarata për media. FLAKA

Të fundit