22/04/2024
12.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sot në Reçicë mblidhet kryesia qëndrore e BDI-së

Sot me fillim në ora 15:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, në selinë qëndrore në Tetovë, do të mbledhë kryesinë qëndrore të partisë, njofton Zhurnal.

Siç njoftojnë nga kjo parti, do të diskutohet rreth zhvillimeve të fundit politike në vend si dhe rreth organizimit brenda partiak në vigjilje të Kongresit të BDI-së.

Më tepër informata rreth kësaj mbledhje priten gjatë ditës pas përfundimit të mbledhjes./Zhurnal.mk

Të fundit