13/07/2024
31.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sot të gjitha derivatet e naftës me çmim më të lirë

Pas disa ditësh që ishte me çmim konstant, sot nafta është për dy centë me lirë 1 euro e 72 centë.

Edhe çmimi i benzinës sot është më lirë , 1 euro e 58 centë nga 1 euro e 1. 60 centë sa ishte dje.

Kurse, edhe çmimi i gazit ka pësuar rënie nga 0.79 sa ishte dje sot është 0.78.

Këto janë çmimet maksimale të derivateve të publikuara sot nga Ministria e Industrisë dhe Ndërmarrësisë dhe janë valide deri nesër në ora 10:00./21Media

Të fundit