23/04/2024
6.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Taravari në iftar të përbashkët me fëmijët me nevoja të veçanta

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari sot ishte në iftar të pëbarshkët me fëmijët me nevoja të veçanta, prindërit e tyre, kujdestarët si dhe me punonjësit që kujdesen dhe merren me ta.
Iftari vjen me rastin e shënimit të 21 Marsit — Ditës Ndëkombëtare të Personave me Sindromën Daun.
“Ky iftar është i veçantë kur je në shoqërimin e atyre që na japin energji dhe mirësi pa fund”, shkruan Taravari.TV KOHA

Të fundit