03/03/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Të shtunën paralajmërohet protestë masive, qytetarët kërkojnë drejtësi për Vanjën

Protesta masive “Drejtësia për Vanjën” organizohet nga qytetarët dhe organizatat e shoqërisë civile.

Sipas njoftimeve në rrjetet sociale, protesta do të zhvillohet këtë të shtunë me fillim nga ora 10:00 tek parku i qytetit.

Qytetarët dërgojnë mesazhe “Drejtësi për Vanjën”, “Mos harroni”, “Ndaloni vrasjet e tmerrshme”.

Të fundit