12/07/2024
24.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e Çikës në Vlorë.

Burime bëjnë me dije se ka qenë një grup turistësh në turistësh në mal dhe një prej tyre ka rënë në greminë.

Kërkohet ndërhyrja e forcave eksperte për nxjerrjen e tij. Terreni i vështirë për të ndërhyrë. Nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

Të fundit