22/06/2024
21.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ulen çmimet e naftës dhe benzinës për 1.5 denarë në Maqedoni

Çmimet e derivateve të naftës do të ulen për 1.5 denarë.

Nga KRRE njoftojnë se pas mesnatës, nafta do të shitet për 85,5 denarë për litër, e benzinës BS-98 për 91 denarë për litër, ndërsa e benzinës BS-95, 89 denarë për litër.

Të fundit