27/05/2024
11.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Vdes në moshën 30-vjeçare këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur amerikane Cady Groves, ka ndërruar jetë në moshën 30-vjeçare.

Kështu kanë raportuar mediat ndërkombëtare, duke u thirrur në burimet e tyre të afërta që e kanë lidhur vdekjen e saj me shkaqe natyrore.

Miq dhe familjarë kanë shprehur pikëllimin e tyre pas humbjes së saj në moshë të re.

Kujtojmë që këngëtarja ishte autore e shumë hiteve si: “This Little Girl”, “Oh darlin”, “Forget You” dhe “Love Actually”.

Të fundit