22/07/2024
18.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

VIDEO: Një pjesë e një ndërtese është shembur në qendër të Zagrebit, disa makina janë dëmtuar

Sot rreth orës 12:30 në Zagreb është shembur një pjesë e një objekti në cep të rrugës Klaiçeva.

Nuk ka të lënduar, por disa makina janë dëmtuar.

Nënkryetari i bashkisë Luca Corlaet konfirmoi se një pjesë e ndërtesës është prishur dhe jo vetëm skelat siç thuhet në informacionet fillestare.

 

 

Të fundit