13/07/2024
24.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

VIDEO: Një vajzë u ul me forcë në prehrin e një gruaje të moshuar në një tramvaj në Beograd

Një skenë e paprecedentë ka ndodhur dje pasdite në transportin publik në qendër të Beogradit.

Gjegjësisht, një vajzë ka hyrë në tramvaj dhe për shkak se nuk ka gjetur një vend të lirë, fjalë për fjalë është ulur në prehrin e një gruaje të moshuar të panjohur.

Vajza thotë se i “dhimbnin këmbët”, dhe shikuesit dhe pasagjerët e tronditur i ofruan të ngrihej për të shmangur një përshkallëzim të skandalit.

 

Të fundit