25/05/2022
23.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Gusht, 2019

Browse our exclusive articles!

PSP nuk do të paguaj para për qiranë dhe faturat fiskale të Janevës

Shefja e PSP-së, Katica Janeva nga një shtatori të këtij viti nuk do të marrë nga 300 euro para të shtetit për kryerjen e...

Sektori për punë të brendëshme Tetovë apelon tek qytetarët

Gjatë ditëve të fundit në rajonin e Pollogut, dukshëm janë rritur lëvizjet nëpër arrat dhe fushat, në të cilat intenzivisht mblidhen kulturat buqësore, si...

“Zgjedhja e mashkullit të vitit 2019” edhe këtë vit do të mbahet në Maqedoni

Këtë vit për herë të dytë do të mbahet përzgjedhja e “mashkullit të vitit” në Maqedoni. Kjo ngjarje këtë vit do të mbahet më...

Fetai: Gjykata le të vendos për vendimin për paraburgimin e Janevës, dhe pastaj të vendoset për anulimin e rasteve

Me kërkesë të palës mbrojtës është anuluar seanca për rastin “Dhuna në Qendër” për shkak se prokurorja speciale, Katica Janeva gjendet në burg, prokurorja...

Aksident në rrugën e Dibër – Mavrovë, një i vdekur dhe dy të lënduar

Një person ka vdekur në një aksident me makinë në rrugën rajonale Dibër – Mavrovi Anovi afër urës Skudrinski. Sipas informacionit fillestar nga SPB-Tetovë, aksidenti...

Popular

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë, s’ka të lënduar

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë,...
spot_imgspot_img