29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2019

Browse our exclusive articles!

Kostov: Nuk ka pasur sulm ndaj personelit, as protesta para zyrës time

Drejtori i spitalit “8 shtatori”, Hristijan Kostov thotë se gjatë mbrëmjes së djeshme nuk ka pasur sulm fizik ndaj personelit mjekësorë, por se ka...

“Një shoqëri për të gjithë” dështoi në Idrizovë

Koncepti i LSDM-së “Një shoqëri për të gjithë” dështoi në Idrizovë. Ata që promovonin një shoqëri për të gjithë, sot kërkojnë, dhe atë hapur,...

Enti Shtetëror për Revizion përballet me bllokadë

Mungesa e e marrëveshjes për kërkesën e VMRO-DPMNE-së që deputetët e kësaj partie të shpërndahen në organet kuvendore, përsëri ishte shkak për anulimin e...

Ministri Elvin Hasan për vizitë në Shtip dhe Koçan

Ministri pa resor i obliguar për investime të huaja, Elvin Hasan ishte për vizitë pune në Shtip, ku vizitoi dy kompani të tekstilit të...

NËSE MAQEDONIA E VERIUT NUK SHËNON PROGRES, BUNDESTAGU E SHFUQIZON VENDIMIN

Në pjesën për Maqedoninë e Veriut, koalicioni qeverisës gjerman kërkon garanca se kursi i reformave dhe rrumbullaksimi i reformave të nevojshme do të realizohen. Gjithashtu...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img