28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2019

Browse our exclusive articles!

Në Gjykatën Supreme asnjë shqiptar i punësuar

Avokati i popullit në raportin e tij për vitin 2018 kritikoi institucionet në vend për mos përfaqësimin e drejtë dhe adekuat të shqiptarëve në...

Harmonizimi i fito-kontrolleve të produkteve të gatshme bujqësore si mundësi për zhvillimin e shkëmbimit tregëtar Shqipëri – Maqedoni e Veriut

Sot në Tiranë Sekretari shtetëror z. Nefrus Çeliku së bashku me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave z. Trajan Dimovskin zhvilluam një...

Qendra për shëndet publik Tetovë: Është e mundur të përsëritet ndryshimi i aromës dhe shijes tek uji i pijshëm

Nga Qendra për shëndet publik në Tetovë paralajmërojnë se në tetor dhe në nëntor është e mundur që uji i pijshëm të ketë ndryshim...

Greqia pajtohet me qëndrimin të mos ketë ndarje të perspektivës evropiane të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

Pajtohemi me qëndrimin që mbizotëron në Evropë se nuk duhet të ketë ndarje, ka thënë kryeministri grek Kirijakos Micotakis lidhur me perspektivën evropiane të...

Sulm fizik në spitalin “8 shtatori”, personeli në protestë

Personeli i repartit intensiv në spitalit “8 Shtator” aktualisht po protestojnë para zyrës së drejtorit Hristian Kostov. Arsyeja është një sulm fizik ndaj stafit...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img