13/08/2022
19.9 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2019

Browse our exclusive articles!

Ndalni përdorimin e Ranitidinës! Ilaçi u ndalua në Evropë

Ky ilaç ka përdorim të shpeshtë nga qytetarët sa herë ndiejnë probleme të stomakut, madje e marrin edhe pa recete në farmaci, nuk duhet...

Shënohet Dita Botërore e Turizmit

Sot në mbarë botën shënohet Dita Botërore e Turizmit. 27 shtatori është datë që është zgjedhur për të përkuar me një moment të rëndësishëm në...

Hetimi ka përfunduar, vijon ekspertiza në dëshmitë për rastin “Reket”

Afera “Reket” është test thelbësor për sistemin e shtetit juridik dhe duhet të zgjidhet në mënyrë esenciale deri në fund, jo për shkak të...

Han e përshëndeti votimin e Bundestagut për fillim të negociatave me BE-në në tetor

Komisari për zgjerim dhe politikë të fqinjësisë pranë BE-së, Johanes Han sonte e ka përshëndetur votimin e Bundestagut për fillim të negociatave me BE-në...

Bundestagu miratoi fillim të negociatave për Maqedoninë e Veriut me BE-në

Deputetët e në Bundestagun gjerman sonte me shumicë votash kanë miratuar që qeveria të angazhohet për negociata qasëse me Republikën e Maqedonisë së Veriut....

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img