28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Nëntor, 2019

Browse our exclusive articles!

Klubi i Prodhuesve në ndihmë të prekurve nga tërmeti në Shqipëri

Sot, Klubi i Prodhuesve të Kosovës ka dërguar ndihmat e para për të prekurit e tërmetit që ndodhi dje në Shqipëri. Duke i përcjellë...

Parlamenti Studentor i UT-së organizon aksion për t’i ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri

Me moton “Së bashku”, Parlamenti Studentor i Universitetit të Tetovës, pas tërmetit vdekjeprurës në Shqipëri, ka ndërmarrë një aksion për grumbullimin e mjeteve financiare...

Fetai: Ne jemi vetë magazinierë dhe arkivistë të lëndëve që janë në fazë të hetimit

Lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) në fazë të hetimit të cilat u ndërmorën nga prokuroria e rregullt qëndrojnë në kuti dhe për shkak...

Gëzimi ju kthye në tragjedi, erdhën nga Anglia se do fejonin vëllain por përfundojnë nën gërmadha

Nëna, babai, dhe dy djemtë e familjes Çupi këtë javë do të mblidheshin në shtëpi në Thumanë, në njërin nga pallatet e shembura sepse...

Tërmet i fuqishëm godet Greqinë

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë pak minuta më parë. Tërmeti ka tronditur zonën e Kretës dhe ka qenë 6 ballë. Raportohet se janë...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img