28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Janar, 2020

Browse our exclusive articles!

Spasovski: Realizojmë një projekt që përmirëson marrëdhëniet mes dy vendeve tona

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski gjatë hapjes së kufirit Bellanoc-Stançiq, deklaroi se ky është një projekt i cili bashkon dhe...

EcoGuerilla: Mali Sharr po rrezikohet, urgjentisht të shpallet për Park Nacional

Eco Guerilla në vazhdimësi ka qenë e interesuar për të kuptuar ecurinë e valorizimit të vlerave të Malit Sharr, dokument ky që përbën bazë...

Ceremonia e hapjes së pikës kufitare Bellanoc – Stançiq (LIVE)

Zyrtarë të lartë të Maqedonisë së Veriut dhe të Kosovës sot po e bëjnë përurimin e hapjes së pikës kufitare Bellanocë – Stançiq, përcjell...

Partitë në përpjekje të re për kompromis për Ligjin për PP-në

Takim i ri i grupit të punës në format më të gjerë, gjegjësisht me praninë e përfaqësuesve të të gjitha grupeve parlamentare do të...

OSMANI: BALLKANI PERËNDIMOR KA PRITJE TË MËDHA NGA BASHKIMI EVROPIAN

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, mbajti takimin e parë zyrtar me ambasadoren e sapoemëruar të Portugalisë në Republikën e Maqedonisë së...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img