29/06/2022
19.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shkurt, 2020

Browse our exclusive articles!

Kompjuterë tablet për nxënësit e paraleleve të EVN-së në Shkup dhe Gostivar

Në shkollën e mesme elektroteknike “Mihajlo Pupin” në Shkup sot do të promovohet platforma për mësim digjital dhe do të dhurohen kompjuterë tablet nga...

Bashkëpunim me sektorin shkencor-hulumtues për ndërtimtari më konkurruese

Oda Ekonomike e Maqedonisë sot do të prezantojë aktivitete për thellimin e bashkëpunimit me sektorin shkencor-hulumtues për konkurrencë më të madhe në ndërtimtari. Në këtë...

Prezantim i rezultateve nga monitorimi i Këshillit gjyqësor

Instituti për të drejta të njeriut (IDNJ), në bashkëpunim me Këshillin gjyqësor të RMV-së, sot do të prezantojë aktivitete, arritje dhe sfida nga puna...

Dy kushërinj e kanë humbër jetën në një aksident rrugor në Itali

Ministria e Punëve të Jashtme e Maqedonisë konfirmoi se sot në mëngjes dy qytetarë të Maqedonisë e kanë humbur jetën në një aksident rrugor...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img