25/05/2022
23.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Prill, 2020

Browse our exclusive articles!

Janë definuar propozimet për zbatimin e mbështetjes financiare për rrogat e punëtorëve

Qeveria komunikoi sot se së bashku me organizatat sindikale kanë definuar propozime që janë bazë e mirë për zbatimin e mbështetjes financiare për pagat...

Filipçe: Bien indikacionet për testime, që çon në drejtim të qetësimit të epidemisë

Indikacionet për testime janë në rënie, si përmes pikave ashtu edhe në laboratorët privatë dhe kjo çon në drejtim të qetësimit të epidemisë së...

Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19, katër të vdekur dhe 111 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë informoi sot se Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 111 pacientë të shëruar, edhe në Shkup-13, Kumanovë-74, Shtip-1, Prilep-18, Manastir-1, Ohër-1,...

Bllokohet me koshë mbeturinash rruga për në fshatin Negotinë | VIDEO

Mbrëmë me dat (29-prill) rreth orës 23 e 15 minuta, në SPB Tetovë është denoncuar se, në urën e fshatit Negotinë e Pollogut persona...

Ecolog International dhuron tablet edhe për nxënësit e Malësisë së Sharrit | VIDEO

Ecolog vazhdon me donacionin e dedikuar për nxënësit në nevojë që mbetën jashtë procesit arsimor, për shkak të virusit C o v i d...

Popular

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti nesër në Maqedoni do të jetë me diell...

RMV, Prokuroria hapi hetim kundër një mësuesi 40-vjeçar për sulm gjinor ndaj një nxënëse

Prokuroria Themelore Publike e Strumicës ka dhënë urdhër për...

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...
spot_imgspot_img