25/05/2022
23.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Qershor, 2020

Browse our exclusive articles!

Ziberi: Do të sigurojmë pension social për çdo grua që nuk ka as një ditë pune

Kandidati për kryeministër të parë shqiptar, Naser Zyberi, sot në parkun e Çairit prezantoi zotimin e tij për 100 ditët e para si kryeministër. Ai...

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 126 raste të reja të covid-19 në Tetovë 19

Në 24 orët e fundit janë bërë 1140 testime, dhe janë regjistruar 126 raste të reja të covid-19 në: - Shkup 66 - Kumanovë 6 - Shtyp...

Fatime Fetai pas shuarjes së PSP-së: Lufta për drejtësi nuk përfundon këtu

Prokuroria Speciale Publike sot edhe zyrtarisht u shua, përkatësisht hyri në fuqi Ligji i ri për Prokurorinë Publike. Prokurorja Fatime Fetari e cila ishte pjesë...

Mbi njëqind kilogramë mariuhanë u gjetën në një objekt lundrues në Liqenin e Ohrit

Mbi njëqind kilogramë mariuhanë është gjetur në një objekt lundrues në bregun e Liqenit të Ohrit, në afërsi të rrugës rajonale Ohër -Strugë te...

Taravari: Në tubimet partiake nuk respektohen protokollet për mbrojtje

Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe Sekretar i përgjithshëm i partisë Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari paralajmëron për përkeqësimin e situatës me pandeminë në...

Popular

RMV, Prokuroria hapi hetim kundër një mësuesi 40-vjeçar për sulm gjinor ndaj një nxënëse

Prokuroria Themelore Publike e Strumicës ka dhënë urdhër për...

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...
spot_imgspot_img