28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Qershor, 2020

Browse our exclusive articles!

BDI: 600 euro rrogë minimale për mësuesit dhe infermierët

Shkup, 30 qershor 2020 Sot, kandidati për deputet nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Izet Mexhiti, në sheshin Skënderbeu ne Shkup, prezantoi planin e...

Shtabi i Krizës Gostivar: Gjendja me coronavirusin është serioze, të infektuar nga lagje dhe fshatra të ndryshme

Në Komunën e Gostivarit dhe komunat përreth ka 64 raste aktive me coronavurus. Prej tyre 43 janë në Gostivar, 20 në Vrapçisht dhe një...

Selia e CIVILit shënjestër e vandalizmit me mesazhe kërcënuese dhe ofenduese

Selia e CIVILit përsëri është shënjestër e vanadalizmit me mesazhe kërcënuese dhe ofenduese. Paneli në oborrin pas selisë së organizatës, që përdoret për mbledhje...

Kandidatët e BDI-së, nga Zona e 6-të zgjedhore, kanë vizituar shtëpinë muze të dëshmorit, Naser Veliu

Kjo vizitë është përtej simbolikave, ngase, para 30 vitesh, ra për të mos vdekur kurrë, dëshmori i paharrueshëm i Gostivarit së bashku me dëshmoren...

Ristoska: Dita e fundit e PSP-së, edhe e hidhur edhe e ëmbël

Prokurorja dhe zëdhënësja e PSP-së Lençe Ristoska, ka reaguar në rrjetet sociale në lidhje me ditën e fundit të prokurorisë që u formua pas...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img