29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2020

Browse our exclusive articles!

Dy ditë radhazi numër i ulët i rasteve të reja me COVID-19 në Maqedoni

Ulje e madhe e numrit të të infektuarve të ri me Kovid-19 është regjistruar dje kur pas një kohe të gjatë ka pasur 11...

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare, pasdite, kryesisht në pjesët veriore,...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img