25/05/2022
17.3 C
Tetovo

Arkiva Mujore Tetor, 2020

Browse our exclusive articles!

Çerdhet në Maqedoni: 33 fëmijë dhe 109 punonjës janë infektuar me COVID-19

Që nga hapja e çerdheve më 9 shtator, deri sot janë regjistruar gjithsej 142 raste me coronavirus, prej të cilëve 33 janë fëmijë, ndërsa...

Kanë filluar përgatitjet për testimin provë PISA për vitin e ardhshëm në Maqedoni

Me online-trajnime të mësimdhënësve dhe drejtorëve nga shkollat e mesme në vend, Ministria e Arsimit dhe Shkencës i ka filluar përgatitjet për testimin e...

Grenell: Shqiptaro-amerikanët e bënë të qartë, do të votojnë për Trumpin

Ndërmjetësuesi special për Kosovën dhe Serbinë nga Administrata Trump, Richard Grenell, ka thënë se ka siguruar mbështetjen e shqiptaro-amerikanëve në Detroit. Grenell e ka bërë...

Merkel: E rëndësishme që kufijtë të qëndrojnë të hapur

Për Gjermaninë si një vend në qendër të Europës është e rëndësishme që kufijtë të mbeten të hapura, pasi ka një cikël ekonomik funksional...

Tërmeti shkatërrimtar në Turqi – Pallate të shkërmoqura dhe njerëz të traumatizuar (VIDEO)

AktualitetTërmeti shkatërrimtar në Turqi – Pallate të shkërmoqura dhe njerëz të traumatizuar (VIDEO) Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 13:41 - 30/10/20 | mapo.al Një...

Popular

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë, s’ka të lënduar

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë,...
spot_imgspot_img