28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Tetor, 2020

Browse our exclusive articles!

Filipçe: Grimcat PM10 rrisin rrezikun për përhapjen e virusit

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce, në pyetjen e TV21 se sa realisht ndotja do të ishte problem në situatën aktuale në të cilën jemi,...

Filipçe: Ka mjaftueshëm shtretër spitalor, askush nuk do të mbetet pa trajtim shëndetësor

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe pas takimit në Këshillin e Sigurimit Kombëtarë deklaroi se qytetarët duhen të rrinë të qetë, për shkak, siç tha...

Komplikimet nga COVID-19, Spasovski shtrihet në klinikën infektive

Komplikimet nga COVID-19, Spasovski shtrihet në klinikën infektive Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski nga mbrëmja e djeshme është shtrirë në Klinikën Infektive në...

A do të mbyllet përsëri kufiri me Kosovën? Përgjigjet Filipçe

Në valën e rritjes rapide të të infektuarve me korona virus në vend por edhe në rajon, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce tha se...

Maqedonia e Veriut/ Nga sot maskat, detyrim dhe jashtë

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut miratoi mbrëmjen e një dite më parë një sërë masash për parandalimin e përhapjes së koronavirusit Covid-19, në kuadër...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img