29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shkurt, 2021

Browse our exclusive articles!

Avokat i Popullit, Ziberi me deklaratë solemne para kreut të Kuvendit

Tashmë Avokati i Popullit, Naser Ziberi sot pritet të jep deklaratë solemne para kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi. Ziberi u zgjodh ombudsman në seancën...

RMV, Panovski: Lloji britanik i Kovid-19 përhapet më shpejt, të respektohen masat që të mos ketë kulm të ri

Ekzistojnë prova shkencore që konfirmojnë se transmetimi i llojit britanik të kovid-19 po përhapet shumë më shpejt, tha mikrobiologu Nikolla Panovski në një deklaratë...

Maqedonia e Veriut ka plan dhe frigoriferë, por jo dhe vaksina kundër virusit korona

Përderisa qytetarët e Maqedonisë së Veriut presin të imunizohen përmes vaksinave numri i rasteve të reja me COVID-19 ka rënë ndjeshëm këtë periudhë. Edhe...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img