06/12/2022
7.2 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2021

Browse our exclusive articles!

Premton unazë për të shmangur trafikun në Tetovë, Arifi me kandidatët për këshilltarë promovojnë projektet

Kandidatja e BDI-së për kryetare të Tetovës, Teuta Arifi, së bashku me kandidatët për këshilltarë, promovuan sot projektet që planifikojnë për katër vitet e...

Vullnet Murseli, i pranishëm në hapjen e shtabit komunal Teteks2-Tetovë

“Kandidati për Kryetar Komune të Tetovës nga radhët e Koalicionit Aleanca për Shqiptarët – Alternativa, Vullnet Murseli sonte ishte i pranishëm në hapjen zyrtare...

Nga hapja e shtabit komunal në Zhelinë, Sejdiu paralajmëron fitoren e madhe

“Të nderuar bashkëqytetarë, Sonte, nga Zhelina u dha mesazhi i fitores së madhe, me ka krejt më 17 Tetor! Bashkë me qytetarët tanë të entuziazmuar hapëm...

Ali Ahmeti nga Pllasnica: Agjenda e blertë është jetë, të dalim faqebardhë

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), fushatën për zgjedhjet lokale sonte nga Dollneni e vazhdoi në Pllasnicë, ku prezantoi kandidatin për kryetar të komunës në...

Rrugët, makinat dhe garazhdet pushtohen nga uji – Pamje nga përmbytja në Slloveni

Sllovenia është prekur mbrëmë nga stuhi të shumta dhe shira të rrëmbyeshëm, duke bërë që rreth 500 ndërtesa të jenë mbuluar nga uji. Ekipet...

Popular

spot_imgspot_img