24/04/2024
8.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Nga hapja e shtabit komunal në Zhelinë, Sejdiu paralajmëron fitoren e madhe

“Të nderuar bashkëqytetarë,
Sonte, nga Zhelina u dha mesazhi i fitores së madhe, me ka krejt më 17 Tetor!
Bashkë me qytetarët tanë të entuziazmuar hapëm Shtabin zgjedhor komunal në Komunën e Zhelinës.
Qytetarët tanë ashtu sikur vitin 2017 që dijtën të bëjnë dallimin në komunën e Zhelinës, në këto zgjedhje ende më bindshëm dhe fuqishëm do të vendosin për të ardhmen e tyre.
#MEKAKREJT”, ka njoftuar mbrëmë kryetari aktual dhe kandidati i BESËS për Zhelinën, Blerim Sejdiu./

Të fundit