24/05/2022
21.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Tetor, 2021

Browse our exclusive articles!

Murseli:“Do e ridizajnoj sheshin e qytetit sipas kritereve bashkëkohore estetike, urbanistike dhe arkitektonike”

Kandidati i ASH-së për Tetovën Vullnet Murseli përmes profilit të tij në FB ka shpalosur një pjesë të programit të tij për ridizajnim të...

Murseli dhe Sela: “Nëndegët Drenovec, Cetinë, Poroj dhe Xhepçisht, të vendosur për ndryshimin e madh më 17 tetor”

“Nëndegët Drenovec, Cetinë, Poroj dhe Xhepçisht, të vendosur për ndryshimin e madh më 17 tetor. Tetova nuk duron më nëpërkëmbjen, nuk njeh frikën e...

Fadil Zendeli: “Platforma e BESËS arrinë tek krejt qytetarët e Gostivarit”

“Platforma e Lëvizjes BESA arrinë deri te çdo qytetar i Gostivarit!”, ka nënvizuar kandidati i BESËS për Gostivarin”, Fadil Zendeli.

Arifi, kumton 5 premtime të BDI-së për Tetovën

“5 përbetimet e Bashkimit Demokratik për Integrim për Tetovën Të nderuar bashkëqytetarë Të nderuar përfaëqsues të mediave Të nderuar të pranishëm, Sot përpara jush dua të prezantojmë 5...

Policia e Maqedonisë zbulon 19 testime të falsifikuara gjatë një kontrolli në autobus

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, zyrtarët policorë të SPB Kumanovë gjatë një kontrolli të një autobusi që ka udhëtuar për në...

Popular

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë, s’ka të lënduar

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë,...
spot_imgspot_img