Aksident në autostradën Tetovë-Shkup – Tv Koha
Kronika e Zeze Maqedoni

Aksident në autostradën Tetovë-Shkup

Para disa minutave ka ndodhur një aksident në autostradën Tetovë-Shkup, në vendin e quajtur “Ura e Debërcës” ku shihet e rrokullisur pjesa e përparme e një kamioni.
Nuk dihet nëse ka të lënduar ndërsa edhe dëmet materiale duken të vogla.
Policia është në vendin e ngjarjes dhe brenda ditës priten më shumë të dhëna.

Related posts

Ziberi: Do të sigurojmë pension social për çdo grua që nuk ka as një ditë pune

Televizioni Koha

Bytyqi: Qeveria siguron mbështetje për kompanitë në tërë territorin e Maqedonisë së Veriut

Televizioni Koha

Ziberi: Besoj në mbështetjen e mijëra qytetarëve

Televizioni Koha

Leave a Comment