BDI vazhdon përkujdesjen për fëmijët me nevoja të veçanta – Tv Koha
Maqedoni

BDI vazhdon përkujdesjen për fëmijët me nevoja të veçanta

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti sot do të merr pjesë në disa aktivitete në Shkup, bëjnë të ditur nga kjo parti.

“Në ora 12:00 do të ketë takim me ndërmarrësit e zonës industriale në Vizbeg. Pastaj vijon takim në çerdhen Fidani në Çair në ora 13:00 në projektin për përkujdesje të fëmijëve me nevoja të veçanta duke inauguruar klasën senzorike të radhës. Përkujdesja e Ali Ahmetit dhe e Bashkimit Demokratik për Integrim për fëmijët me nevojave të veçanta është e vazhdueshme, ku deri sot janë inauguruar 4 klasa senzorike, ndërsa projekti do të vijojë edhe në klasa tjera”, theksojnë mes tjerash në BDI. f.MEDIAL.m

Related posts

Ademi: Të ngritët niveli i higjienës në të gjitha institucionet arsimore

Televizioni Koha

MSH: 234 RASTE TË REJA, 7 VIKTIMA, 274 TË SHËRUAR

Televizioni Koha

Kasami: Do të kujdesemi për trashëgiminë kulturore

Televizioni Koha

Leave a Comment