Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Gjendet trupi i pajete i një femre i mbështjelle në qese plastike - Tv Koha
Kronika e Zeze Maqedoni

Gjendet trupi i pajete i një femre i mbështjelle në qese plastike

Një i punësuar i ndërmarrjes publike Higjiena e Shkupit gjate lëvizjes në rrugën për në fshatin Orizare të Eperme, mbrëmjen e sotme, ka hasur në një qese të zezë plastike, në te cilën ka pasur një trup të pajete.

Rastin menjëherë e ka lajmëruar në Polici, me çrast, ekipet e sektorit për pune te brendshme, kane ngritur qesen e gjetur dhe e kanë dorëzuar në mjekësinë ligjore, siç ka urdhëruar prokurori. Pas hapjes së qeses plastike nga mjekësia Ligjore, është konstatuar se behet fjalë për trupin e pajete të një femre, identiteti dhe mosha e të cilës ende nuk janë konstatuar.

Shkaku se nuk ka pasur te të regjistruar paraqitje për ndonjë person te zhdukur, me te cilin mund te ndërlidhet, hetimi për verifikimin e moshës dhe identitetit do behet ditëve ne vijim./Alsat

Related posts

Koronavirusi do ti përgjysmon remitencat e mërgimtarëve

Televizioni Koha

Sërish sulm i armatosur ndaj një kazino

Televizioni Koha

RMV, sulmi ndaj gazetarëve do të ndiqet si sulm ndaj personave zyrtarë

Televizioni Koha

Leave a Comment