Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Jep dorëheqje Lulzim Basha (FOTO) - Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

Jep dorëheqje Lulzim Basha (FOTO)

Kreu i PD-së, Lulzim Basha firmosi mbrëmjen e sotme dokumentin që heq dorë nga mandati i deputetit.

Basha fton qytetarët në protestë nesër në orën 10.00, para Parlamentit.

“Nuk ka kthim pas! Nesër së bashku si qytetarë të lirë para parlamentit” shkruan Basha.

Opozita vendosi që të heqë dorë nga mandatet e deputetëve duke kundërshtuar atë që ata e quajnë regjim kriminal të Edi Ramës.

Ndër të parët që firmosi sot lënien e mandatit, ishte kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Related posts

Shërohen 126 pacientë nga Covid-19 në Maqedoni

Televizioni Koha

Mbyllet edhe Kopshti Zoologjik në Shkup si masë kundër korona virusit

Televizioni Koha

Dy të lënduar rëndë në rrugën Gradsko-Negotinë dhe Negotinë-Demir Kapi

Televizioni Koha

Leave a Comment