23/09/2023
27.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mjeku Pipero: Askush nuk është i përjashtuar, nuk mund t’i dalim në ballë virusit

Në një lidhje me Skype në “360gradë” nga Artur Zheji në TV Ora, doktor Pëllumb Pipero tha se nga ky virus nuk është përjashtuar askush.

Ai shtoi se moshat e vjetra dhe të sëmurët kronikë janë më të prekshëm.

Pipero: Nga ky virus askush nuk është i përjashtuar. Të gjithë kemi të prekshëm dhe të sëmurshëm. Të fatkeqësisht moshat e vjetra dhe të sëmurët kronik më shumë. Ne nuk mund t’i shmangemi këtij virusi duke i dalë përballë, por duke zbatuar këshillat dhe vendimet.

/Ora News.tv/

Të fundit