Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme.

Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për të dielën pasdite paralajmërojnë mot jostabil lokal me të rreshura të shiut dhe bubullima. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë, kurse ato ditore prej 20 deri 27 gradë Celsius.

Mot jostabil pritet të martën dhe të mërkuren, kur temperaturat do të ulen mesatarisht prej tre deri katër gradë. bsh/

Related posts

Secili që ka bërë test për antitrupa duhet të bëjë edhe test për praninë e koronavirusit

Televizioni Koha

Bekteshi: Hoteleritë duhet të punojnë

Televizioni Koha

RMV, më 5 tetor hapet regjistrimi për afatin e nëntorit për vizë pune në Gjermani

Televizioni Koha

Leave a Comment