Ndërron jetë i riu tetovar, pas rrotullimit të veturës në autostradën Tetovë – Shkup – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Ndërron jetë i riu tetovar, pas rrotullimit të veturës në autostradën Tetovë – Shkup

Sot rreth orës 7:45 të mëngjesit në autostradën Tetovë-Shkup vetura ka humbur kontrollin duke u rrotulluar dhe përplasur me banderolat mbajtëse të autostradës.

Sipas informacioneve të fundit personi i cili ishte i lënduar rëndë ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për një djalë të rri 27 vjeçar nga lagja Drenovec i Tetovës.

Related posts

Lajm i hidhur nga SHBA, 9 shqiptarë humbin jetën nga koronavirusi, mbi 30 të infektuar

Televizioni Koha

Zejdi: Nuk do të lejojmë që BDI të hyjë në qeveri pa Kryeministër shqiptar

Televizioni Koha

Rasti i parë me Kovid-19 në komunën Mavrovë dhe Rostushe

Televizioni Koha

Leave a Comment