Në ora 13:00 prezantohet Obelisku New Born, me pamje të re - Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

Në ora 13:00 prezantohet Obelisku New Born, me pamje të re

Me fillim nga ora 13:00 sot do të bëhet prezantimi i Obeliskut New Born që mbrëmë mori pamje të re.
New Born këtë vit mori pamje më ndryshe, ku dominon ngjyra e zezë, e që i kushtohet viktimave të abuzimit seksuale gjatë konflikteve anembanë botës.
Punimet përfunduan mbrëmë kurse sot pritet edhe të zbulohet e gjithë puna e realizuar nga kreatori Fisnik Ismaili dhe bashkëpunëtorët e tij.

Related posts

Komuna e Kumanovës: Kërkojmë të shtohet personeli mjekësor dhe gjithë komuna të vendoset në karantinë

Televizioni Koha

Ahmeti do të dëshmojë para Prokurorisë Speciale për Kosovën

Televizioni Koha

Menduh Thaçi takoi ambasadorin francez, Kristian Timonie

Televizioni Koha

Leave a Comment