Një burrë 71 vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Një burrë 71 vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit

Një burrë 71-vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit, në zonën e fshatit Resava. Informatën për MEDIAL-n, e konfirmoi Ndihma e shpejtë në Kavadar dhe zëdhënësi i SPB Veles, Verolub Dodevski.

Për momentin bëhet inspektim në vend, tani për tani nuk ka më shumë hollësira. bs/bsh/

Related posts

Sot është afati i fundit për aplikim për vauçerë për turizëm

Televizioni Koha

Viktima e parë nga gripi i derrave në Shqipëri

Televizioni Koha

Tre të vdekur brenda pak orëve, shkon në 5 numri i viktimave nga COVID 19

Televizioni Koha

Leave a Comment