Pas erës së fuqishme në Shkup, çatitë e banesave përfunduan në rrugë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Pas erës së fuqishme në Shkup, çatitë e banesave përfunduan në rrugë

Pas erë së fortë që mbrëmë e kaploi Shkupi, çatitë e disa banesave kanë përfunduar në bulevardin “Aradhat Partizane” në Karposh 4.

Fillimisht ka rënë një çati, ndërsa më pas janë shkatërruar edhe çatitë e banesave fqinje.
Në momentin kur kanë rënë çatitë nga era e fuqishme, në rrugë ka pasur të punësuar të Higjienës Komunale, të cilët me kohë u larguan dhe nuk u lënduan.

Bulevardi “Aradhat Partizane” është bllokuar, ndërsa ekipet kanë filluar të largojnë mbetjet që i shkaktoi era./Telegrafi/

Related posts

Ahmeti arriti në gjykatë të dëshmojë për “Monstrën”

Televizioni Koha

Varheji kërkon garancione që zgjedhjet do të jenë korrekte

Televizioni Koha

Osmani: BFI do të implementojë një sërë masash me hapjen e xhamive

Televizioni Koha

Leave a Comment