Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
RMV, një 26-vjeçar e ka humbur jetën duke vozitur trotinet elektrik - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

RMV, një 26-vjeçar e ka humbur jetën duke vozitur trotinet elektrik

Dje pasdite, një 26-vjeçar nga Manastiri e ka humbur jetën, pasi që duke e drejtuar trotinetin e tij elektrik ka bërë ndeshje me një automjet, njofton Portalb.mk.

“Më 29.07.2020 në ora 13:49 ka ndodhur aksident trafiku në udhëkryqin e rrugës “8 Shtatori” dhe rrugës “Aron Aroesti” në Manastir, në të cilën kanë marrë pjesë një automjet “Volksvagen Turan”, me targa të Manastirit, i drejtuar nga F.J. (21) nga Manastiri dhe një trotinetit elektrik të drejtuar nga O.P. (26) nga Manastiri. Pas aksidentit, O.P. është dërguar në Spitalin Klinik të Manastirit, ku i është dorëzuar plagëve. Ekipi i SPB Manastir ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi”, informojnë nga MPB.

Related posts

Komisioni për Sëmundje Infektive me masa reciprociteti për hapjen e kufijve të Maqedonisë

Televizioni Koha

Bilall Kasami: Bdi nuk do të jetë pjesë e qeverisë së ardhshme, ata do të shkojnë në opozitë (Video)

Televizioni Koha

Italia në karantinë, gruaja nuk nxjerr dot nga banesa trupin e pajetë të bashkëshortit

Televizioni Koha

Leave a Comment