04/12/2023
1.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Taravari: Koalicioni ASH-AA, në epërsi të madhe

Para pak çastesh koalicioni ASH-AA ka mbajtur press konferencku para qytetarëve tha se ka pasur disa paregullsi në disa fshatra të Shkupit, Bojanë, Çair dhe disa fshatra tjera.

Taravari tha se presim rezultatet por koalicioni ASH-AA është në epërsi të madhe ndaj Bdi-së në disa zona.

Ende nuk janë shpallur rezultatet e para por nga të dyja taboret flasin për fitore.

Të fundit