Taravari: Sela do ta fitojë Ali Ahmetin në njësinë zgjedhore numër gjashtë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Taravari: Sela do ta fitojë Ali Ahmetin në njësinë zgjedhore numër gjashtë

Sekretari i Përgjithshëm dhe shef i shtabit zgjedhor nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari duke u përgjigjur në pyetje të gazetarëve tha se “Aleanca për Shqiptarët në Kuvendin Qendror më 11 mars do t’i paraqesë të gjitha emrat nga listat e kandidatëve për zgjedhjet e parakohshme kuvendare”.
“Një gjë është e sigurt, Ziadin Sela do ta fitojë Ali Ahmetin në njësinë zgjedhore numër gjashtë”, tha Taravari. Taravari pret fushatë të dinjitetshme dhe korrekte pa ofendime dhe kërcënime por edhe pa keqpërdorim të pushtetit.INA

Related posts

Saliu: Ja pse dha dorëheqje Florin Besimi

Televizioni Koha

TV21: Sot pritet të shembet objekti te “Mavrovasja”

Televizioni Koha

Euro-integrimet, ndarja e RMV-së dhe Shqipërisë mund të nxisë pakënaqë

Televizioni Koha

Leave a Comment