29/03/2023
8.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tragjike :Gjendet I vdekur një 16 vjeçar në banjën e Tetovës

Lajmi I fundit: Gjendet I vdekur një 16 vjeçar në banjën e Tetovës në vendin e quajtur Bocat .Trupi I pajetë është nxjerë nga uji nga njësiti I zjarfikësve Tetovë .Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe organet hetuese. Deri ne keto momente nuk dihen shkaqet e vdekjes.Trupi I pa jetë është dërguar në morgun e spitalit klinik të Tetovës.
Televizioni Koha për rastin në fjalë do të informojë opinionin më gjërësisht gjat edicioneve të lajmeve .

Të fundit