Sport

Vjen përforcimi i parë për trajnerin Kike Setien

Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, Barcelona dëshiron të arrijë marrëveshje me Boka Juniors për transferimin e mbrojtësit të talentuar, Santiago Ramos Mingo.

Palët mund të arrijnë marrëveshje nëse gjiganti nga La Liga paguan një kompensim të përshtatshëm për qëndrë mbrojtësin 18 vjeçar.

Boka Juniors nuk e kundërshton largimin e tij, andaj Mingo mund të bëhet përforcim i ardhshëm i trajnerit të ri të Barcelonës, Kike Setien.

Related posts

Arrihet marrëveshja, Ranieri do të rikthehet te Roma

Televizioni Koha

FIFA publikon renditjen e re, Kosova përmison pozitën

admin-tvkoha

FIFA rekomandon pezullimin e futbollit: Ndeshjet ndërkombëtare të marsit dhe prillit do të shtyhen

Televizioni Koha

Leave a Comment